Baza wypoczynkowa w Wisełce

Dzisiejszy wpis to wskazówki noclegowe w nadbałtyckiej Wisełce. Opiszemy Wam dwa miejsca warte uwagi: Villę Magnolia oraz Dom Wypoczynkowy,,EDEN”.

Analizując pierwszą należy wskazać, iż Villa Magnolia w miejscowości Wisełka położona jest bezpośrednio na skraju Wolińskiego Parku Narodowego. Do morza jest zaledwie dwadzieścia minut. Droga prowadzi przez park do cudnej szerokiej plaży. Natomiast do jeziora jest jedynie pięć minut spacerku. To właśnie w tym miejscu można skorzystać z kąpieliska, jak i również wędkowania lub uprawiać sporty wodne. Poza tym to właśnie nad jeziorem znajduje się wypożyczalnia rowerów wodnych,  kajaków i windsurfingu oraz łódek. W promieniu od dwustu do trzystu metrów od interesującej nas Villi znajdują się również sklepy oraz restauracje. Jest ona nowym obiektem oddanym do użytkowania na przełomie 2010 roku. Administratorzy zapraszają do wypoczynku w przytulnych, a jednocześnie dobrze wyposażonych dwu, trzy i czteroosobowych pokojach dostępnych przede wszystkim w ciepłych kolorach. Poza tym do dyspozycji gości są kolejno: bezpłatny i zamykany parking, plac zabaw dla dzieci czy grill, jak i również kuchnia z wyposażeniem oraz jadalnią. Pokoje posiadają telewizję oraz taras.

,,Eden" oferuje sześcioosobowy, a co za tym idzie luksusowy domek kempingowy, w którym znajdują się kolejno: trzy sypialnie, kuchnia z wyposażeniem, lodówka, salon z kominkiem, jak i również altanka oraz prysznic. W niedalekiej odległości mamy Bałtyk, jezioro oraz Woliński Park Narodowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *